Magnus Isaksson

Tf försäljningschef

T: 070-466 38 58
E: magnus.isaksson@gotamedia.se

Maria Thuresson

Marknadsanalytiker

T: 0470- 77 05 56
E: maria.thuresson@smp.se

Tina Jonsson

Mediesäljare

T: 0470-770572
E: tina.jonsson@gotamedia.se

Daniel Nydén

Mediesäljare

T: 0470-77 05 53
E: daniel.nyden@gotamedia.se

Mikael Friberg

Mediesäljare

T: 0470-77 05 19
E: mikael.friberg@smp.se

Martina Sternerfors

Föräldraledig Mediesäljare

T: 0470-77 05 58
E: martina.sternerfors@smp.se

Malene Petersson

Mediesäljare, rekrytering/Affärsliv

T: 0470-77 05 54
E: malene.petersson@smp.se

Pehr Claesson

Mediesäljare

T: 0470-770557
E: pehr.claesson@smp.se

Martin Johansson

Digital mediespecialist

T: 0470-77 06 10
E: martin.johansson@gotamedia.se

Mediehuset SMP

Annonsbokning: 0470-770 440. e-post: kontakt.mediehuset@smp.se


Växjö

Linnégatan 2 B.

Alvesta

Storgatan 9.

Tingsryd

Storgatan 55A.

Samtliga kontor har stängt tillsvidare för personliga besök p.g.a. Corona. Men kontakta oss gärna via telefon och mejl.

Välkommen att kontakta oss